Zápasy v říjnu 2011

09.10.2011 11:40

1) 16.10.2011 od 13:30 SPVGG GREUTHER FÜRTH - FC ERZGEBIRGE AUE

První říjnový zápas odehraje FC Erzgebirge Aue na hřišti dobře hrajícího Fürthu. Po deseti zápasech se nachází na prvním místě tabulky a bude se určitě snažit o postup do Bundesligy. Mužstvo Aue nečeká vůbec nic lehkého, ale i jim se začalo konečně dařit, když vyhráli na horké půdě St. Pauli a poté doma porazili Hansu Rostock. Ani ve Fürthu tedy nebude nemožné získat nějaké ty body, ale favoritem jsou jistě domácí. Zápas určitě navštíví velké množství fanoušků Aue. Je to velmi blízko i pro fanoušky z Čech. Zejména z Plzně se jedná o pouhých 208km, krásný nedělní termín a také možnost prohlídky nedalekého Norimberku. Do Fürthu se dá pohodlně cestovat vlakem i autem. Pro zájemce o cestu vlakem: Stačí zajet do Norimberku na hlavní nádraží a odtud metrem nebo vlakem linky S do stanice Fürth Hbf. Odtud už jezdí k nedalekému stadionu autobusy. Vstupenky do sektoru hostů jsou za 12,- Euro.

Vzdálenost z Aue 246km, z Karlových Varů 227km, z Plzně 208km, z Prahy 302km.

2) 23.10.2011 od 13:30 FC ERZGEBIRGE AUE - 1. FC UNION BERLIN

Ve 12. kole 2. Bundesligy to bude opět jiskřit. Do Aue totiž přijede nenáviděný Union Berlin. O tyto zápasy bývá vždy veliký zájem a nedělní termín v krásný čas je velice lákavý jak pro domácí, tak i pro hostující fans. Ideální termín je vhodný také pro fanoušky z Čech, kteří mohou vyrazit vlakem nebo autem. Informace o vlakovém spojení najdete v předzápasovém preview nebo na www.idos.cz. Vstupenky, které jsou již v prodeji můžete kupovat na předprodejních místech. Online přes internet je mohou koupit pouze členové klubu.

3) 26.10.2011 od 20:30 FC ERZGEBIRGE AUE - 1. FC NÜRNBERG

Ve druhém kole Poháru DFB se utká Wismut Aue s prvoligovým 1. FC Nürnberg. Zápas bude zřejmě vyprodaný a proto doporučujeme koupit lístky v předprodeji.

4) 29.10.2011 od 13:00 SC PADERBORN 07 - FC ERZGEBIRGE AUE

Ve 13. kole 2. Bundesligy pojede Aue do Paderbornu. Zápas se odehraje v Energieteam Areně, která byla otevřena teprve před 3 lety a má kapacitu 15,000 diváků. Na tento zápas doporučujeme vzhledem k vyšší vzdálenosti vyrazit autem. Čas výkopu je totiž ideální na výlet z Čech.

Vzdálenost z Aue 418km, z Karlových Varů 497km, z Plzně 578km, z Prahy 585km.