V sobotu k nám zavítá první Greuther Fürth

29.03.2012 08:40

Již v sobotu v ideální čas 13:00 zavítá na Erzgebirgsstadion do Aue současný lídr tabulky SpVgg Greuther Fürth. Bavorský klub podává v této sezoně perfektní výkony a jede jasně na titul. Posledních pět zápasů s přehledem vyhrál a nyní se chystá na naše Aue. Narazí, nebo opět získá tři body?

V sobotu se v Aue čeká opět velká návštěva. Po výhře fialek v Rostocku se totiž silně zvýšil zájem o prodej vstupenek. Již v úterý ráno bylo prodáno více než 6.000 lístků přes internet a aueský šéf prodeje říká "Trend je podobný jako před zápasem proti FC St. Pauli, proto očekáváme na sobotu velkou kulisu." Jistě se můžeme těšit také na hodně fanoušků Fürthu, kteří to nemají na německé poměry daleko a jsou v laufu. Pokud chcete vyrazit i vy, lístek můžete zakoupit přes online na tomto odkazu již od 11 Euro.

Pár informací k zápasu:

- vzhledem k očekávané vysoké návštěvě je doporučován brzký příchod na stadion

- ještě jsou v prodeji všechny druhy vstupenek

- online vstupenky se prodávají do sobotních 10:00

- pokladny otevírají v sobotu od 11:00