Schmitt touží po dominanci

14.07.2011 16:43

"Základy byly položeny", říká Marc Hensel se zajímavou vizí: "Když nedostaneme v sobotu tři góly, uspějeme". Aue narazí na Aachen, který v minulé sezóně dvakrát porazil (2:1 a 5:1). Nedávná bilance domácího klubu tedy nepředpokládá nic jiného než vítězství.

"Naše dlouhá vítězná série ve 2. a 3. lize (24 zápasů bez porážky), musí být znovu naším cílem. Chceme opět dominovat. Naše hra musí být dynamická, agresivní a vášnivá." říká 42-letý trenér Aue Rico Schmitt.

Tým je až na středního obránce Adli Lachheba kompletní. Nahradí ho 24-letý obránce a kapitán René Klingbeil.

Naopak v útoku má Schmitt z čeho vybírat: Alban Ramaj, Tobias Kempe, nově příchozi Ronny Konig a Guido Kocer nebo veterán Enrico Kern (32). Dva z nich budou muset zatnout zuby a sedět na lavičce. "Chceme větší variabilitu, a tak máme je. Budou dlouho stát, ale nakonec je to důležité pro úspěch týmu", dodal Schmitt.