Preview: Union Berlin - Wismut Aue

22.10.2013 12:05

V neděli se představíme v hlavním městě na stadionu An der alter Försterei, kde sídlí aktuálně druhý Union Berlin. Stadion pojme 21.717 diváků a dá se očekávat výborná atmosféra. Aue zde poslední zápas odehrálo 1. března 2013, kdy prohrálo 3:0. Výjezd, na který pojede jistě hodně fanoušků i z Aue je snadno dostupný i z Čech, jelikož se hraje v neděli v krásný čas od 13:30. Z Prahy je to do Berlina kolem 330km, což se dá autem hravě zvládnout. Zaparkovat se dá zdarma v ulicích kolem stadionu a do centra Berlína je možné sjet železniční linkou S3, která z blízké stanice Köpenick jezdí každou chvíli. Vstupenky se dají bezproblémů koupit na kase před zápasem. Do sektoru Aue stojí 11 Euro na stání a 25 na sezení. Online se dají koupit pouze do domácích sektorů.