Preview: FC Erzgebirge Aue - Fortuna Düsseldorf

15.09.2011 14:25

V pátek 16.9.2011 se od 18:00 utká FC Erzgebirge Aue s družebním klubem Fortuna Düsseldorf. Na tento zápas se očekává i přes nepříznivý termín (pracovní den od 18:00) celkem slušná návštěva. Fanoušci se mobilizují a klub dokonce rozdal více než 1.000 vstupenek zdarma v místních školách. Probíhá totiž akce "Plný dům". Již teď je jisté, že vyprodáno nebude. K dnešnímu dni se prodalo zatím 8.000 lístků. Očekává se tedy něco kolem 11.000 diváků. Z Düsseldorfu, který je od Aue vzdálen 544 km se chystá fanbus a jistě také spousta lidí pojede vlakem či autem. Hostující sektor by tedy měl být také dobře zaplněn. Vstupenky na zápas se stále dají koupit do všech sektorů a to buď online (zde) nebo v pátek od 16:00 u pokladen Erzgebirgsstadionu. Zápas bude určitě velmi zajímavý. Aue hrálo s Fortunou již šestkrát a výsledky jsou až neuvěřitelně vyrovnané (2 - 2 - 2). V posledním domácím zápase Wismut porazil v loňské sezóně Fortunu 1:0. To však byl na prvním místě tabulky 2. Bundesligy. Nyní se mu vůbec nedaří. Naopak Fortuna je skvěle rozjetá a s patnácti body jí patří třetí místo v tabulce. Sázkové kanceláře mírně favorizují právě naše hosty: 3.10 - 3.10 - 2.15. Věřím však, že domácí konečně zaberou a získají velmi důležité 3 body. Zdař bůh!

Pravděpodobné sestavy: