Preview: 1.FC Saarbrücken - FC Erzgebirge Aue

28.07.2011 18:43

Dalším výjezdem FCE je již tento pátek vzdálený Saarbrücken, se kterým se ve 20:30 utkáme v prvním kole Poháru DFB. Tento třetiligový soupeř by pro FCE neměl znamenat žádný větší problém a dá se očekávat jasná výhra Aue. Zápas se odehraje na Ludwigsparkstadionu, který má kapacitu 35,303 míst. Mužstvo hostů v prvních dvou utkání 2. Bundesligy získalo 4 body za výhru proti Alemannii Aachen a remízu v Ingolstadtu. Naopak domácí odehráli zatím jen jeden ligový zápas, když doma remizovali s nováčkem soutěže Chemnitzer FC 1:1. "Máme samozřejmě respekt z Aue. Patří mezi nejlepší týmy z druhé ligy, jsou velmi dobří v koncovce a u své branky dávají soupeři jen malou šanci. Jsou dobře organizovaní a číhají pořád na každou šanci. Musíme udělat vše pro to, aby se nám podařilo dát gól. Pak můžeme Aue porazit." zaznělo z tábora domácích.

Vzdálenost z Aue 578km, z Karlových Varů 559km, z Plzně 550km a z Prahy 643km.

Jak se na tento zápas dostat?

Vzhledem k času výkopu a vzdálenosti je jediným možným doporučením zvolit cestu autem. Nejlépe s přespáním a prohlídkou města a okolí. Výlet na tento zápas je určitě dobré spojit s výletem do nedaleké Francie (pouze 10km od Saarbrückenu), například do měst Metz nebo Nancy.

Vstupenky

Do sektoru hostů se dají koupit u stadionu. Cena by měla být okolo 10 Euro.