Ostuda v Berlíně!

06.03.2013 11:12

Ve 24. kole 2. Bundesligy zavítal náš Wismut na stadion berlínského Unionu. Domácí měli být mírnými favority, ale to co se nakonec odehrálo na hřišti je obrovská ostuda pro Aue. V první půli se hráči téměř nedostali za polovinu, ale ani ve druhé půli to nebylo o moc lepší. Když v 57. minutě zvyšuje Parensen na 3:0 pro Union je rozhodnuto. Kotel Aue okamžitě sundavá vlajky a přestává fandit. Po zápase je pak hráčům místo děkovačky jasně dáno najevo, co si o jejich výkonu každý myslí. Víc se asi ani nemá cenu rozepisovat. Za vše hovoří video pod článkem. Jestli se něco zásadního nezmění bude nejspíš sestup neodvratitelný. Teď nás čekají dva nejdůležitější zápasy sezóny se soupeři, kteří jsou v tabulce těsně pod námi. Již v neděli přivítáme ve velkém derby Dynamo Dresden a o týden později se představíme na hřišti bavorského Regensburgu. Pokud z těchto zápasů nezískáme minimálně 4 body bude situace velmi špatná!

Další fotky najdete v naší fotogalerii.