Živě: Eintracht Braunschweig - Erzgebirge Aue

20.08.2011 13:00

Přímý přenos z utkání 5. kola 2. Bundesligy Eintracht Braunschweig - FC Erzgebirge Aue můžete sledovat na tomto odkazu - 88.80.16.174/index1.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=59390&tid=201163&channel=0&tmpl=component&layout=popup

Eintracht Braunschweig - FC Erzgebirge Aue (1:1)

zápas skončil

7. minuta - gól Eintrachtu vstřelil Dennis Kruppke

18. minuta - střídání Eintrachtu. Julius Reinhardt nahradil Damira Vrancice

19. minuta - žlutou kartu dostal hráč Aue Pierre le Beau

30. minuta - sektor Aue je velmi zaplněný a výborně fandí. Skvěle fandí i domácí.

31. minuta - Aue vyrovnalo! Gól vstřelil Jan Hochscheidt!

45. minuta - žlutou kartu dostal hráč Eintrachtu Dominick Kumbela

45. minuta - rozhodčí nastaví dvě minuty

45. minuta - první poločas skončil 1:1

45. minuta - žlutou kartu dostal hráč Eintrachtu Nico Zimmermann (o poločasové přestávce)

46. minuta - Aue poprvé střídá. Ze hřiště odešel Pierre le Beau. Novým mužem je Fabian Muller

57. minuta - žlutou kartu dostal hráč Aue Guido Kocer

59. minuta - Aue podruhé střídá. Hřiště opustil Mike Könnecke. Na jeho místo přichází Alban Ramaj

63. minuta - Podruhé střídá i Eintracht. Raffael Korte nahradil Nica Zimmermanna

66. minuta - Aue střídá potřetí. Nicolas Höfler (německý reprezentant do 19 let) nahradil Guida Kocera

69. minuta - žlutou kartu dostává hráč Aue Ronny König

75. minuta - útočník Eintrachtu Dominick Kumbela neproměňuje penaltu! Stav je stále 1:1

84. minuta - Eintracht střídá. Místo Kumbely naskočil Fetsch

90. minuta - rozhodčí nastavuje dvě minuty

90. minuta - zápas skončil 1:1