Generálka na ligu skončila úspěšně

09.07.2011 19:08

V dnešním posledním přípravném utkání před startem 2. Bundesligy na sebe na stadionu Josefa Masopusta v Mostě narazila mužstva FC Erzgebirge Aue a FK Teplice. O první branku utkání, které sledovalo 500 diváků (300 z Aue!) se postaral nováček v dresu Aue Guido Kocer. Ještě před přestávkou se podařilo vyrovnat teplickému Davidu Kalivodovi a poločas tudíž skončil smírně 1:1. Krátce po změně stran se však dvakrát krátce po sobě trefil albánský útočník Alban Ramaj a již bylo jasné, že si německý klub výhru vzít nenechá. Ještě před závěrem se podařilo snížit Melunovičovi, ale zápas stejně skončil výhrou Fialek z Aue 3:2.

FC Erzgebirge Aue - FK Teplice 3:2 (1:1)

Branky:  41. Kalivoda, 78. Melunovič - 20. Kocer, 51. a 54. Ramaj

Příští utkání odehraje Aue na domácím Erzgebirgsstadionu proti Alemannii Aachen již 16.7.2011 od 13:00. Více informací o prvním zápasu 2. Bundesligy najdete zde.