Proti Fürthu ostuda

03.11.2013 14:25

Včera odpoledne zavítal na Erzgebirgsstadion Greuther Fürth. Wismutu se v posledních utkáních doma vcelku daří a tak se dalo očekávat, že borci ve fialových dresech potrápí i bavory. Bohužel již v 17. minutě bylo o zápase rozhodnuto, když završil po neskutečných chybách gólmana Kirchsteina svůj hattrick Niclas Füllkrug. Poté se ještě povedlo snížit Jakubu Sylvestrovi, ale poločas 1:3 nevěstil nic dobrého. Když se pak ale ve 47. minutě trefil Dominic Rau a stav byl najednou 2:3 začínala svítat naděje, že by zápas nemusel být až tak ztracený. Bohužel stejný hráč si dal o minutu později i gól vlastní a pak už to šlo s Wismutem z kopce. Zápas skončil 2:6 a to zavání ostudou. Velkou měrou se na tom podílel brankář Kirchstein, jak se můžete podívat ve videu pod článkem.