FC St. Pauli - FC Erzgebirge Aue 2:3

28.09.2011 17:40

Skvělá zpráva pro všechny příznivce Wismutu Aue. Po dlouhé době se fotbalisté rozstříleli a na horké půdě hamburgského FC St. Pauli vyhráli 3:2. V utkání, které sledovalo krásných 23.998 diváků (1.500 z Aue) byli již od počátku lepší hosté. V poločase však smolně prohrávali 1:0. Ve druhé půli bylo však vše úplně jinak. V 60. minutě srovnal Ronny König, v 69. minutě vstřelil vedoucí gól na 2:1 Tobias Kempe a v 84. minutě zvyšoval na 3:1 Mike Könnecke! Zaskočenému St. Pauli se povedlo pouze snížit v 91. minutě na konečných 3:2 pro Wismut Aue! Pro náš klub je to velice důležitá výhra. Snad se konečně přestane smůla lepit na paty a krušnohorský tým opět vystoupá tabulkou na místa, která jsou mu vlastní. V pátek 30.9. přijede do Aue předposlední Hansa Rostock. Domácí borci jí musí porazit a získat další tři body.