FC Erzgebirge Aue - MSV Duisburg 1:2

02.12.2011 12:45

V tomto zápase měli od samého začátku jasnou převahu domácí. Bohužel již ve 14. minutě inkasovali gólem Brosinského. I poté však hodně tlačili a již po sedmi minutách vyrovnal na 1:1 Höfler. Poté se hra začala dost kouskovat a i celý druhý poločas zápas vypadal, že remíza oběma týmům snad i stačí. Ke zděšení všech však v 91. minutě udělal obrovskou chybu gólman Aue (Martin Männel) a Duisburg si odváží tři body za výhru 1:2. Podprůměrný zápas.

Sestava Aue

Männel, Paulus, Schlitte, König, Klingbeil, Hochscheidt, Schröder, Höfler, Kocer (89. Cappek), Kempe (68. Kern), Müller

Sestava Duisburgu

Wiedwald, Pliatsikas, Bollmann, Kern, Brosinski, Domovchiyski (70. Hoffmann), Gjasula, Soares, Sukalo (83. Pamic), Wolze (62. Exslager), Jula

Žluté karty

Aue - Klingbeil, Schlitte, Kern

Duisburg -Domovchiyski, Sukalo, Hoffmann

Góly

0:1 Brosinski (14. minuta, asistence Domovchiyski)
1:1 Höfler (21. minuta, asistence König)
1:2 Exslager (90. + 1 minuta, fatální chyba gólmana Martina Männela)

Počet diváků

7.300 (60 z Duisburgu)

Fotky z tohoto zápasu najdete ve fotogalerii.