FC Erzgebirge Aue - Karlsruher SC 0:2

09.08.2011 20:04

Ve čtvrtém kole 2. Bundesligy zavítalo do Aue mužstvo Karlsruher SC. Předpověď počasí se vůbec nevyplnila. Bylo sice zataženo, ale po dešti ani památky. Na Erzgebirgsstadion dorazilo 10.000 diváků. Z toho kolem tří stovek dorazilo z Karlsruhe a Berlína (KSC má družbu s Herthou). Zápas byl velmi bojovný a Karlsruhe si odváží po dvou nádherných gólech (můžete vidět ve videu pod článkem) výhru 2:0. Tím se posouvá se šesti body na šesté místo tabulky. Aue je se čtyřmi body na místě desátém. V příštím kole však jedeme do Mnichova do Allianz areny na TSV 1860 a to nebude vůbec jednoduché. Mnichovským se podařilo rozstřílet Energii Chotěbuz 5:0 a nyní je na čtvrtém místě tabulky se ztrátou jednoho bodu na první Fortunu Düsseldorf.

Sestava Aue

Männel, le Beau (46. Hochscheidt), Paulus, Lachheb, Schlitte, König, Könnecke, Klingbeil, Schröder (63. Ramaj), Hensel, Kempe (78. Curri)

Sestava Karlsruhe

Orlishausen, Lechner, Hoheneder, Kempe, Iashvili, Buckley (90. Cuntz), Terrazzino (73. Krebs), Haas, Staffeldt, Milchraum, Lavric

Žluté karty

Aue - 26. le Beau, 42. Kempe, 68. Männel

Karlsruhe - 25. Haas, 54. Lavric, 59. Iashvili

Góly

0:1 Iashvili (16. minuta, asistence Lechner)

0:2 Krebs (78. minuta)

Počet diváků

10.000 (300 Karlsruhe + Hertha Berlin)

Fotky ze zápasu, které nám zaslal pan Bohumil Svoboda, najdete ve fotogalerii. Moc děkujeme!