FC Erzgebirge Aue - Fortuna Düsseldorf 2:4

17.09.2011 16:42

Družební zápas mezi kluby FC Erzgebirge Aue a Fortuna Düsseldorf v 8. kole 2. Bundesligy nezačal pro domácí zrovna šťastně. Již ve 14. minutě se z penalty trefil hostující Langeneke a Fortuna vedla. Po osmi minutách přidal gól z přímého kopu Rösler (po nešťastné teči Adli Lachheba) a hosté vedli 2:0. Stejným stavem skončil první poločas. Vypadalo to, že je zápas rozhodnut, ale Aue do druhé půle nastoupilo skvěle a když již ve 49. minutě snížil na 1:2 Ronny König bylo opět o co hrát. Skvělá hra domácích přinesla vyrovnání. V 72. minutě se nádherně prosadil Guido Kocer a stav byl 2:2. Bohužel ke konci zápasu úřadovala opět Fortuna a tak zápas skončil i přes obrovskou snahu domácích borců 2:4.