FC Erzgebirge Aue - 1. FC Nürnberg 1:2

27.10.2011 20:07

Ve včerejším večerním utkání Poháru DFB zavítalo do Aue mužstvo z první Bundesligy. Tým 1. FC Norimberk a s ním kolem 3.000 fanoušků. Hosté byli jasným favoritem a výhra domácích byla považována za senzaci. Na hřišti to však vypadalo úplně jinak. Bojovnost a nasazení všech hráčů Wismutu donutila hosty ke značným chybám. Aue bylo po celý zápas jednoznačně lepší a jen neuvěřitelná smůla v zakončení společně se dvěmi obdrženými góly během čtyř minut zapřičinila výhru hostujícího celku. Hosté byli velmi zaskočeni nasazením domácích a po celý zápas na ně nemohli najít recept. Na Erzgebirgsstadion dorazilo na 13.000 fanoušků a atmosféra byla vskutku vynikající. Pokud budou hráči Aue hrát takový fotbal pořád, je postup do vyšších pater tabulky zaručen. Životní zápas odehrál především Guido Kocer. Sledovat ho byla prostě pohádka. Na veškeré akce zápasu se můžete podívat na videu pod článkem.

Na naše fotky ze zápasu se můžete podívat ve fotogalerii.

Sestava domácích

Männel, Paulus, Lachheb, Schlitte, König, Könnecke (73. Ramaj), Klingbeil (82. Kern), Hochscheidt, Höfler (87. Cappek), Kocer, Kempe

Sestava hostů

Stephan, Simons, Maroh, Pekhart, Bunjaku (56. Mendler), Mak (46. Wießmeier), Cohen (87. Hegeler), Plattenhardt, Chandler, Esswein, Wollscheid

Žluté karty

Aue - Höfler, Schlitte, Paulus

Norimberk - Plattenhardt, Maroh

Góly

0:1 Esswein (64. minuta)

0:2 Mendler (68. minuta, asistence Weißmeier)

1:2 Ronny König (78. minuta, asistence Guido Kocer)

Počet diváků

13.000 (3.000 z Norimberku)

Aue - Nürnberg

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek