Preview: FC Erzgebirge Aue - FC Sankt Pauli

14.03.2012 09:50

Ikdyž se dnes od 18:30 v Aue hraje dohrávka s mnichovským TSV 1860, my si přiblížíme nedělní utkání proti FC Sankt Pauli, které se odehraje rovněž na našem Erzgebirgsstadionu!

Velmi těžký zápas to bude jistě pro obě mužstva. FC Sankt Pauli je prozatím na 4. místě a na postupovou třetí pozici mu schází pouhý bod. Na první místo mu pak chybí jen 3 body a je jisté, že v Aue bude chtít zvítězit za každou cenu. Hráči Wismutu však také potřebují nutně bodovat. Aue se zatím nachází na 13. místě a na sestupové 16. místo má náskok jenom 2 body.

Meteorologové slibují na neděli 18.3. krásné počasí a tudíž se dá očekávat na současné poměry slušná návštěva. Výkop v neděli od 13:30 je opravdu ideální pro většinu fanoušků Aue, St. Pauli i pro fanoušky cestující z ČR. Je možné, že se na utkání objeví i ultras pražských Bohemians 1905, kteří mají s hosty družbu.

Kurzy sázkových kanceláří se přiklánějí spíše k fotbalistům hostujícího mužstva. Například sázková kancelář Bwin má kurzy následující:  3,40 - 3,25 - 2,10. Je však jasné, že to může být zavádějící. V posledním zápase získalo Aue 3 body přímo v Hamburgu a to po krásné výhře 3:2. Proč by se to nemohlo opakovat?

Vyrazte v neděli i vy! Vlakem z Karlových Varů jen za 150,-Kč!

Karlovy Vary                                    9:51 Osobní vlak

Johanngeorgenstadt         11:08 - 11:33 Osobní vlak

Aue                                    12:10

13:30 - 15:30  zápas FC Erzgebirge Aue - FC Sankt Pauli

Aue                                               16:43 Osobní vlak

Johanngeorgenstadt          17:22

pěší přesun na autobusovou zastávku do Potůček (cca 10 minut chůze)

Potůčky, st. hranice                      17:56 Autobus

Karlovy Vary                       19:15

Pohodový výlet krásnou krušnohorskou krajinou. Na všechny uvedené spoje platí jízdenka Egronet, kterou koupíte u pokladny za 150,-Kč. Více informací na mailu nebo na https://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/cestovani-v-prihranici-s-nemeckem/-4765/

O týden později zajíždí Wismut na sever Německa na zápas s Hansou Rostock. Na preview k tomuto zápasu se můžete těšit příští týden.

Zdař bůh!