Derby již tento pátek!

05.10.2011 14:50

V pátek 7.10. se od 19:00 odehraje na Erzgebirgsstadionu fanouškovsky velmi zajímavé derby FC Erzgebirge Aue II - 1. FC Lokomotive Leipzig. Tyto zápasy bývají vždy hojně navštěvovány fanoušky obou mužstev. Lokomotive Leipzig patří mezi největší nepřátele fanoušků Aue a podle toho bude asi i zápas vypadat. Pokud na tento zápas rezervy Aue vyrazíte, určitě nebudete litovat.

Pokladny otevírají v 17:30 a cena vstupenek je 7,- €. Všichni majitelé FCE ABO karet na sezónu 2011/12 mají vstup zdarma. Otevřen bude pouze sektor G (pro fanoušky hostů) a sektory L - O/P pro fanoušky Aue.

Další zápas odehraje první tým FC Erzgebirge Aue v sobotu 8.10. od 15:00 proti klubu FC Fortuna 91 Plauen. Zápas se odehraje ve městě Plauen, kde domácí Fortuna bude slavit své dvacáté výročí od založení.

Adresa stadionu: Plauen, Dr.-Theodor-Brugsch-Straße 33