Další výhra doma

19.10.2013 16:30

Doma se Wismutu daří. V posledním domácím utkání se nám povedlo přejet Karlsruher SC 3:0 a dnes po výborném výkonu i VfL Bochum. Dnešní zápas se přitom nevypadal vůbec dobře. Bochum již od třetí minuty vedla a domácí se nedokázali dostat do hry. Vše se však změnilo hned na začátku poločasu druhého, kdy vstřelil během chvilky dvě branky Guido Kocer (48. a 50. minuta) a Aue začalo soupeře tlačit. Skvělý výkon celého mužstva přinesl velmi důležitou výhru. Další zajímavostí bylo, že zápas pískala Bibiana Steinhausová, 34. letá policistka z Hannoveru. Byl to její již padesátý ligový zápas. Nutno podotkout, že hru řídila velmi dobře. Snad bude dál pískat v tomto skvělém duchu a nestane se z ní druhá Damková :). V následujícím zápase pojedeme na horkou půdu Unionu Berlin, poté k nám přijede rozjetý Greuther Furth a pak konečně vyrazíme na derby do Drážďan. O tomto zápase pak brzy přineseme samostatný článek.