Červencový víkend s FC Erzgebirge

11.07.2012 12:10

Nevíte co naplánovat na tento víkend? Pojeďte se podívat na přípravu FC Erzgebirge Aue a spojte to s dalším zajímavým programem. Zde Vám přinášíme pár tipů:

Pátek 13.7.2012

V pátek hraje FC Erzgebirge Aue přípravný zápas s dánským druholigovým klubem HB Køge. Tento zápas se odehraje na fotbalovém hřišti ve městě Geyer (Sportplatz Thumer Straße, Badstraße 1). Geyerský fotbalový klub tento rok slaví 100. let své existence. Bude to tedy jistě pěkná akce. Zde je program:

16:00 - zahájení s poklepáním na soudek

16:30 - zápas dětí z Geyeru

16:30 - představení nových hráčů a sponzorů FC Erzgebirge v pivním stanu

18:00 - zápas FC Erzgebirge Aue - HB Køge

19:00 - hudba v pivním stanu s Midnight Express

Na tuto akci je ideální vyrazit autem. Vlak do Geyeru nejezdí a po skončení zápasu někdy kolem 19:50 už se nedá dostat do Čech. Zajímavým zpestřením bude tuto akci spojit s koupáním v geyerských lázních Freizeitbad Greifensteine Geyer (www.freizeitbad-greifensteine.de). Otevřeno je každý den od 10 do 22 hodin a vstupné stojí 7,5 Euro na 2,5 hodiny. Lázně jsou hned vedle hřiště.

Sobota 14.7.2012

V sobotu je v Aue připraveno zahájení sezóny 2012/2013. Vstupné bude zdarma a fanouškům se představí hráči, nový klubový autobus, uvidíte trénink a další zajímavý program včetně focení s hráči.

10:00 - prodej permic

12:00 - otevření fanshopu (nové suvenýry od Nike budou v prodeji) a pivní zahrádky

13:00 - oficiální představení týmu a nového klubového autobusu fanouškům (otevřeny tribuny H - O)

13:20 - trénink pod vedením trenéra Baumanna

14:30 - zkušební trénink s hráči (pro děti 6-12 let) na Erzgebirgsstadionu

14:30 - pestrý program na pivní zahrádce (rozhovory a hudba na náklaďáku Wernesgrüner Show-Truck, fotostanice AOK PLUS & Medimax Aue, kde bude možné fotografování s hráči a trenéry FCE, nový klubový autobus bude k dispozici na pozadí fotografií)

16:00 - konec akce

Tento den bude určitě velmi zajímavý a proto neváhejte a do Aue zajeďte. Ideální je výlet vlakem z Karlových Varů za pouhých 150,-Kč na jízdenku EgroNet. Navíc se od pátku do neděle koná tradiční městský festival, který by měl zažít každý. Na každém rohu obchůdky, hudba, představení, ruské kolo s výhledem na celé město a jeho okolí a spousty dalších věcí.