Skvělá výhra nad Eintrachtem a postup!

23.08.2012 16:10

V neděli zavítalo v rámci 1. kola Poháru DFB do Aue mužstvo Eintrachtu Frankfurt. Na pohárový zápas, který se na rozdíl od Čech hrál v perfektním termínu, v neděli od 16:00, se přišlo na Erzgebirgsstadion podívat jen 9.575 fanoušků (z toho 2.500 z Frankfurtu). Počasí bylo skvělé, tudíž se očekávala návštěva mnohem vyšší. I tak ale vládla skvělá atmosféra a Wismut v napínavém zápase zvítězil jednoznačně 3:0! První gól dal z penalty Thomas Paulus již ve 21. minutě. Gólman Eintrachtu byl vyloučen a Aue mělo přesilovku. To vypadalo nadějně. V 60. minutě zvýšil na 2:0 Jakub Sylvestr. V 70. minutě se stav na hřišti vyrovnal. Po druhé žluté kartě byl vyloučen Oliver Schröder. Na skvělém výkonu domácích to však nebylo znát a když v 90. minutě zvýšil na konečných 3:0 opět Jakub Sylvestr, propukly oslavy! FC Erzgebirge Aue vyhrálo 3:0 nad bundesligovým Eintrachtem Frankfurt a postupuje do 2. kola Poháru DFB. Jakého soupeře nám los vybere tentokrát? Nechme se překvapit :)