Důležitý dvojboj již v pátek

22.11.2011 15:39

Již tento pátek se odehrají dva velmi důležité zápasy. Důležitějším je určitě druholigový zápas, kdy na Erzgebirgsstadion zavítá MSV Duisburg. Wismut Aue po skvělé výhře v Drážďanech bude určitě chtít potvrdit vzrůstající formu a porazit doma podprůměrný Duisburg, který se momentálně nachází na 13. místě a na 12. Aue ztrácí 4 body. Zápas se odehraje od 18:00. Vstupenky můžete kupovat v předprodeji nebo online na adrese - https://luna.etixservices.com/aue/

Dalším důležitým zápasem bude západosaské derby FSV Zwickau - FC Erzgebirge Aue II, které se hraje také v pátek, ale bohužel již od 18:30. Tento zápas se tedy kryje s domácím zápasem A-týmu. Zwickau se v jižní skupině Oberligy velmi daří a je na prvním místě. Skvělé výkony předvádí i rezerva Aue, která je momentálně na místě druhém. Určitě velmi zajímavý zápas, který stojí za to vidět a vždy jej navštěvuje hodně fanoušků obou týmů. Bohužel tentokrát díky krytí s druholigovým zápasem se nejspíš z Aue do Zwickau moc lidí nevypraví. Vstupenky se dají koupit v předprodeji ve Zwickau (úterý, čtvrtek 15 - 19h) a stojí 7 € pro dospělé, 5 € pro studenty a 2 € pro děti. Zápas se mimořádně odehraje na stadionu Sojus 31 (Wostokweg 31, Zwickau – Eckersbach), protože Westsachsenstadion je z důvodů rekonstrukce stále uzavřen.