V Saarbrückenu vybojován postup!

30.07.2011 14:48

Ve včerejším večerním utkání nastoupilo mužstvo Aue na hřišti třetiligového 1.FC Saarbrücken. První branku vstřelil ve 35. minutě Thomas Paulus z penalty. Po prvním poločase tedy očekávané vedení FCE. Ve druhé půli se však povedlo domácím vyrovnat a to v 79. minutě brankou Lerandyho. Po devadesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a zápas šel do prodloužení. V něm měl tým Erzgebirge Aue jasnou převahu a dal dva góly. První vstřelil ve sté minutě Jan Hochscheidt a na konečných 1:3 zvyšoval ve 119. minutě náš nový útočník z VfL Wolfsburg Mike Könnecke.